Biz Kimiz

          1987 yılında Antalya’da kurulan Ahmet ÇUKULTAY Kahveleri olarak evinizin vazgeçilmezleri arasına giren Bernardo Kahve, Ahmet ÇUKULTAY Kahveleri, markalarımız adı altında 31 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

         Önce sizin Tat anlayışınıza ve sağlığınıza önem veriyoruz, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izniyle üretim yapıyoruz. Kaliteli üretimlerimizin ve siz müşterilerimizin bize vermiş olduğunuz sadakatinize 2005 yılında Markalaşma dönemine girdik. 2005 yılından itibaren Bernardo Cafe, Lacarino, Ahmet Çukultay Kahveleri ve Baharatları markalarımızın altında Kaliteli üretimlerimize başladık. Kurumsal müşterilerimizin istekleri doğrultusunda paketleme (fason) üretim yapabiliyoruz. Ayrıca catering hizmetlerinize yardımcı oluyoruz. Bizi Arayın! İ Bireysel müşterilerimiz ve Kurumsal müşterilerimiz site adresimizden iletişim bölümünden veya iletişim bölümünde ki telefon numaralarımız üzerinde bizi arayarak Müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirler. Kahve konusunda her türlü öğrenilmek istenen soruları sorabilir. Sizin memnuniyetiniz bizim için önem arz etmektedir.

Bizi Arayın!

          Bireysel müşterilerimiz ve Kurumsal müşterilerimiz site adresimizden iletişim bölümünden veya iletişim bölümünde ki telefon numaralarımız üzerinde bizi arayarak Müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirler. Kahve konusunda her türlü öğrenilmek istenen soruları sorabilir. Sizin memnuniyetiniz bizim için önem arz etmektedir.